Oferta wyrobów‎ > ‎

Cieplarki


Suszarka do elektrod TYP SE-4

Przenośna suszarka do elektrod spawalniczych typ SE-4 służy do suszenia elektrod o następujących otulinach: zasadowej. rutylowej oraz kwaśnej i stanowić ma wyposażenie brygad spawalniczych, małych zakładów przemysłowych i warsztatów ślusarskich. Uruchomienie suszarki polega na przełączeniu przycisku załączającego na po. 1 i ustawienie regulatora na żądaną temperaturę.

Dane techniczne: 
  
Zasilanie: 220V 
Moc znamionowa: 1260W 
Regulacja temp.: płynna 
Zakres temp.: 50-400o
Poj. komory: 4 paczki elektrod 
Masa: 27 kg 
Gabaryty: 610x420x400


Cieplarka do elektrod TYP CE-1R

Przenośna cieplarka typ CE-1R służy do suszenia elektrod oraz do właściwego ich przechowywania po uprzednim wysuszeniu w suszarkach stacjonarnych i powinna znajdować się na wyposażeniu każdego spawacza. Przygotowanie cieplarki do pracy polega na przełączeniu przycisku załączającego na póz. 1 i ustawieniu regulatora na wybraną temperaturę.

Dane techniczne: 
  
Zasilanie: 220V 
Moc znamionowa: 630W 
Regulacja temp.: płynna 
Zakres temp.: 50-300o
Poj. komory: 1 paczka elektrod 
Masa: 9,5 kg 
Gabaryty: 625x188x240


Cieplarka do elektrod TYP CE-1

Przenośna cieplarka typ CE-1 służy do właściwego przechowywania na stanowiskach spawalniczych elektrod, uprzednio wysuszonych w suszarkach stacjonarnych lub przenośnych i stanowić ma wyposażenie każdego spawacza szczególnie w warunkach budowy. Aby uruchomić cieplarkę należy jeden przewód podłączyć pod uchwyt spawalniczy a drugi poprzez magnes połączyć z masą przedmiotu spawanego.

Dane techniczne: 
  
Zasilanie: napięcie ze spawarki 
Moc znamionowa: 80W 
Regulacja temp.: bez regulacji 
Zakres temp.: do 80o
Poj. komory: 1 paczka elektrod 
Masa: 8 kg 
Gabaryty: 545x160x220